Płatność kartą przez internet – jak robią to Europejczycy

Płatność kartą poprzez internet – jak prowadzą to Europejczycy

Prasóweczki

Płatność kartą poprzez internet – jak zbierają to Europejczycy Płatność kartą poprzez internet zdecydowanie wygrywa! Payments Europe pokusiło się o doświadczenia lokalnego rynku płatności. W zysku tej oceny powstał ciekawy raport pokazujący, jakie zachowania konsumenckie wpadają na zbyt sprzedaży online, z przyciskiem na płatności za zakupione odpowiednia. Oto jak według raportu wyglądają płatności za handle i przesyłki w Europie.

Płatność kartą poprzez internet to chciana forma płatności

Expresowa wysyłka
Expresowa wysyłka

Wspomniany raport noszący tytuł: „CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE” stanął na podstawie danych z Lokalnego Banku Centralnego (EBC) a danej zebranych przez Payments Europe. Stanowił on brzegi europejskie, w niniejszym dodatkowo Polskę.

Według badań mapy są preferowaną metodą płatności w Europie. Biorą je także konsumenci, jak także handlowcy w pionie B2B. Mienie z kartek wzrosło w czasie ostatnich kilku lat. Dodatkowo 87% europejskich klientów odczuwa się komfortowo płacąc kartą. Jak uważa Payments Europe krajobraz płatności w Europie ewoluuje. Tylko inni gracze wchodzą cały termin na zbyt, toż przecież strony nadal dają pełniejszą wartość daną niż jakaś nowa technologia płatności.
Płatność kartą poprzez internet – pomocy dla nabywcach oraz sprzedawcach

Dziewięciu na dziesięciu użytkowników w Europie odczuwa się swobodnie, płacąc kartą. Minął czas, gdy wchłaniało się wtedy z obawami straty pieniędzy. 90% detalistów twierdzi, że pomocy z płatności kartą przewyższają wszelkie powiązane spośród aktualnym koszty. Kupujący wymieniają dodatkowa udogodnienia podczas płacenia kartą: wygoda (49%), szybkość (35%), ubezpieczenie transakcji (36%), akceptowanie płatności przez wielu sprzedawców (40%), i dodatkowo cash back (35%).

Właściciele e-sklepów jako podstawowe cechy płatności stroną w porównaniu spośród odmiennymi drogami stosują: płatność gwarantowana (53%), wzrost sprzedaży (44%) i dojazd do ogromniejszej bazy klientów (38%).
Online i offline podobnie, a jednak inaczej

Szczególnie dobrym projektem było złożenie poszczególnych metod płatności w dwóch kanałach sprzedaży. W pionie online oraz offline. Różnice można przejrzeć na poniższej grafice.
Płatność kartą poprzez internet – jak zbierają to Europejczycy
źródło: Raport CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE

Może tu między innymi, że w online króluje płatność za usługą szybkich płatności (20%) oraz stron kredytowych (19%). Gotówka posiada zaledwie 7% wszystkich płatności. W składach stacjonarnych gotówka wygrywa z mapami (23% vs. 19%).

Jeśli zapytamy o preferowane przez sprzedawców formy płatności, to karty są na wczesnej książek (53% wskazań). Następnie gotówka (41% wskazań), przelew bankowy (38% wskazań), szybkie płatności są właśnie na późniejszych pozycjach.

Jako ciekawostkę można pozwolić, że wartość jest trochę prosta we Francji i Szwecji. W ostatnich końcach płatności kartą usuwane są przez 72% i 65% respondentów. Dla 61% sprzedawców ze wspomnianych państw, to najkorzystniejsza forma stawki za zakupy. Europejscy detaliści chodzą i przychodzą innowacyjne formy płatności. Zabiega o uznanie klienta, jakie jest mówione jako trzeci najwyższy cel przy wyborze dostawcy płatności w zakładzie.
Płatności w Polsce z innowacjami

Polscy sprzedawcy są dobrze oceniani przez Payments Europe, ponieważ chętnie sięgają spośród bieżących techniki. Nasz rynek płatności i dzieli się, jeżeli pracuje o adopcję nowoczesnych rozwiązań. Na model 99,9% wszystkich terminali walutowych w końcu może iść płatności zbliżeniowe. Ponad 90% polskich detalistów traktuje na sprawy zbliżeniowe jako na poważną korzyść powiązaną z płatnościami kartą. Jedynym wytłumaczeniem dla tego dynamizmu prawdopodobnie istnień wtedy, że od początku lat 90. Nasza jest oficjalna dla firm spośród nieznanych branże Europy oraz świata. Kartą damy same za zamówienie kuriera.
Bezpieczeństwo zakupów

Gdy pracuje o bezpieczeństwo to konkretne wynikające płatności kartą wyglądają następująco:

Ponad 80% europejskich konsumentów ma płatności kartą za pewne.
Gdy pracuje o oszustwa powiązane z mapami, to trzech na czterech konsumentów jest uzasadnionych tego, że mogą odzyskać oni bliskie kapitały.
1/3 respondentów uważa, że płatność kartą ogranicza możliwość oszustwa lub kradzieży
Detaliści we Francji (40%), we Włoszech (44%) również w Polsce (41%) uważają, że płatność kartą można doliczyć do najbezpieczniejszych form rozliczania transakcji. Inaczej sprawą detaliści w UK, gdzie kasa i czek najlepiej unikają możliwości pojawienia się oszustwa podczas transakcji (24%).

Jakie kolei w perspektywy?

To jedynie ilość danych z opisu. Widzą się w przed ponad reklamy dotyczące kosztów, jakie ponoszą detaliści podczas przetwarzania operacji. Wszystek okres pytany stanowi także zbyt szybkich płatności, gdzie pojawiają się jeszcze toż nowatorskie rozwiązania również kierunki. Zaskakuje BLIK, jaki został ulubiony przez polaków z racji swojej czystości oraz możliwości. Oczekujemy na dalsze interesujące rozwiązania.

Sprawdź na śledzenie paczek

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments